www.sanalika.10tl.net|Katagoriler 100 aşıyor tasarım tamam böle forum gibi değil :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.sanalika.10tl.net|Katagoriler 100 aşıyor tasarım tamam böle forum gibi değil :)

www.sanalika.10tl.net gelişmiş mybb forumumuz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bedava sanil

YazarMesaj
es_es1211
Er
Er

Bedava sanil Empty
MesajKonu: Bedava sanil   Bedava sanil I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 4:34 pm

Arkadaşlar ben bedava sanil hileleri buldum ama işe yaramıyor bide size danışım dedim sanil hilesi varmı dır...
Question
kelim_12
Misafir

Bedava sanil Empty
MesajKonu: Geri: Bedava sanil   Bedava sanil I_icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 6:44 pm

valahi bilahi bende bilmiyom ama vıp nasıl kayıt olunuyor Question Question Question Question Question Question lol! lol! lol! afro afro afro flower flower elephant elephant queen jocolor geek scratch study king farao rendeer santa cherry cheers bom drunken Sleep sunny albino affraid confused bounce rabbit pig pirat tongue silent pale alien cat monkey clown cyclops @ No I love you Suspect Like a Star @ heaven Wink Exclamation Idea Arrow Neutral What a Face Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Razz Mad Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing
kral
Misafir

Bedava sanil Empty
MesajKonu: Geri: Bedava sanil   Bedava sanil I_icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:19 am

bn
biliyom Very Happy
BeRk
Misafir

Bedava sanil Empty
MesajKonu: sanalika sanil konusuna yorumum   Bedava sanil I_icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm

Razz Razz Very Happy Very Happy iyiki seni bulmusum Smile) bnim sitem ama sanil yüklenmiyor..Bende sanil yüklemeyi biliyorum bir kaç hileyide anlatıyıyım.
Arkadaşlar
V.I.P nasıl olunur?: arkadaşlar 2.caddeye gidiyoruz..Başvuru noktası diye birşey göreceksiniz ve ona tıklayın gerekli işlemleri doldurun..Size aitse milletin telefonu diğilse tamama basın..Ve telefonunuza gelecektir o mesajda yazacaktır ama size söyleyeim evet veya onay yazıp göndereceksiniz...Bu kadaarrr.. Very Happy

Işınlanma hilesi:arkadaşlar bazıları yapamaz biraz zordur bu hilee..bir kaç kere deneyin..tam ama tammama tamm oturacakkken gitmek istediğiniz mekana basın..
Yapamadıysanız benim gibi birkaç kere deneyin..olucakk..sabırlı olun..çaışın yapmaya...

Ters oturma hilesi: Sanalika cafesine girin.. Ve xox tablosundaki biyere Xveye O koyun ve oraya tam giderken koltuğa oturun..

Fısıldama hilesi: Cafe mekanlarından biriasine gidin.Orda fısıldıya biliyorsunuz..

iletişim:
BeRk
Misafir

Bedava sanil Empty
MesajKonu: YANLIŞ YAZDIM DOĞRUSU   Bedava sanil I_icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:07 pm

iyiki seni bulmuşum

..Bende sanil yüklemeyi biliyorum bir kaç hileyide anlatıyıyım.
Arkadaşlar
V.I.P nasıl olunur?: arkadaşlar 2.caddeye gidiyoruz..Başvuru noktası diye birşey göreceksiniz ve ona tıklayın gerekli işlemleri doldurun..Size aitse milletin telefonu diğilse tamama basın..Ve telefonunuza gelecektir o mesajda yazacaktır ama size söyleyeim evet veya onay yazıp göndereceksiniz...Bu kadaarrr..

Işınlanma hilesi:arkadaşlar bazıları yapamaz biraz zordur bu hilee..bir kaç kere deneyin..tam ama tammama tamm oturacakkken gitmek istediğiniz mekana basın..
Yapamadıysanız benim gibi birkaç kere deneyin..olucakk..sabırlı olun..çaışın yapmaya...

Ters oturma hilesi: Sanalika cafesine girin.. Ve xox tablosundaki biyere Xveye O koyun ve oraya tam giderken koltuğa oturun..

Fısıldama hilesi: Cafe mekanlarından biriasine gidin.Orda fısıldıya biliyorsunuz..

Bedava sanil
1 sayfadaki 1 sayfası